Jobs in Germany

Home  | Gunnebo  | Junior IT Operations Manager m...
  • Poszukujemy osoby na stanowisko Junior IT Operations Manager (m/k/d) do Gunnebo Markersdorf GmbH w Markersdorf koło Görlitz (Saksonia). Jako kierownik IT będziesz odgrywać kluczową rolę w organizacji i utrzymaniu naszego środowiska IT. Będziesz odpowiedzialny za zakup sprzętu, zarządzanie naszymi sieciami, zapewnienie bezpieczeństwa sieci i wdrażanie rozwiązań programowych. Będziesz również zarządzać projektami w obszarze bezpieczeństwa IT, a w niektórych przypadkach zapewniać wsparcie naszym pracownikom.

    Kim jesteśmy

    Grupa Gunnebo jest światowym liderem w dziedzinie zabezpieczeń, dostarczającym innowacyjne produkty i usługi w zakresie bezpieczeństwa i bezpiecznego przechowywania kosztowności. Dzięki naszym jednostkom biznesowym Gunnebo Entrance Control i Gunnebo Safe Storage dostarczamy rozwiązania dla klientów w handlu detalicznym, transporcie publicznym, budynkach publicznych i komercyjnych, zakładach przemysłowych i obiektach wysokiego ryzyka oraz bankach. Dzięki naszym 3400 pracownikom, 25 lokalizacjom w kraju i 10 zakładom produkcyjnym, działamy globalnie i obsługujemy klientów na ponad 100 rynkach. Razem tworzymy bezpieczniejszy świat.

    Czy chciałbyś być częścią tworzenia bezpieczniejszego świata? Grupę Gunnebo można spotkać w codziennym życiu - w domu, w ruchu ulicznym i w pracy. Jesteśmy na lotnisku, gdziekolwiek podróżujesz, pracujesz lub robisz zakupy. Dzięki naszej zróżnicowanej ofercie jesteśmy liderem transformacji branży zabezpieczeń. Dzięki cyfryzacji i łączności zapewniamy ciągły rozwój inteligentnych rozwiązań w zakresie kontroli dostępu i bezpiecznego przechowywania.

    Jeśli chcesz być częścią ekscytującej podróży transformacyjnej i pracować z globalną, wielokulturową i wysoce zmotywowaną organizacją, to jest to odpowiednia okazja dla Ciebie. Gunnebo jest wystarczająco małe, aby realizować Twoje pomysły i wystarczająco duże, aby osiągnąć Twoje cele zawodowe

    Gunnebo Safe Storage specjalizuje się w certyfikowanych rozwiązaniach bezpieczeństwa. Cenne przedmioty, gotówka, mienie prywatne lub biznesowe są u nas bezpieczne przed włamaniem, pożarem i uszkodzeniem. Wspieramy branżę odpowiednimi rozwiązaniami w zakresie specyficznego przechowywania ich produktów. Zapewniamy bezpieczeństwo w domu, podczas transportu i w miejscu pracy.

    Aufgaben

    Czego możesz się spodziewać

    Twoje zadania:

    • Zakup sprzętu IT i zarządzanie nim
    • Konfigurowanie i utrzymywanie struktur sieciowych, w tym bezpieczeństwa sieciowego
    • Wdrażanie i zarządzanie rozwiązaniami programowymi
    • Zarządzanie i realizacja projektów w obszarze bezpieczeństwa IT
    • Częściowe wsparcie i szkolenie pracowników w zakresie korzystania z systemów IT
    • Koordynacja i wsparcie infrastruktury IT w naszych europejskich oddziałach

    Qualifikation

    Czego oczekujemy

    Twój profil:

    • Ukończone studia lub szkolenie z zakresu informatyki, IT, technologii sieciowych lub porównywalne kwalifikacje
    • Osoby rozpoczynające karierę zawodową są również mile widziane
    • Podstawowe zrozumienie struktur sieciowych i bezpieczeństwa
    • Zainteresowanie wdrażaniem rozwiązań programistycznych
    • Zainteresowanie i przyszłe doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu złożonymi projektami IT
    • Dobre umiejętności komunikacyjne w języku niemieckim i angielskim

    Benefits

    Oferujemy

    Korzyści:

    • Pełną wyzwań i zróżnicowaną pracę w międzynarodowym środowisku
    • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
    • Dynamiczny i międzynarodowy zespół oraz przyjemną atmosferę pracy

    Jesteś zainteresowany?

    Następnie prześlij nam swoje szczegółowe dokumenty aplikacyjne, określając swoje oczekiwania płacowe i najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia pracy

    Application form

    Apply for the job by filling the job application form with your details

    .doc, .docx, .pdf, .rtf, .txt upto 10 MB

    Having issues with applying? Try applying on the portal

    Jobs at Gunnebo

    Helpful information